Apartmány Nezábudka-PATRIS**** sa nachádzajú v tichej časti obce Tatranská Štrba v srdci krásnej prírody Vysokých Tatier, len 8 km od Štrbského Plesa.

Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v moderne zariadených priestranných apartmánoch so zaručeným komfortom bývania pre 29 osôb. Tri apartmány disponujú kapacitou 4 lôžok. Pre väčšie skupiny hostí máme k dispozícii apartmán s kapacitou 6 lôžok a jeden veľký apartmán s  tromi spálňami s celkovou rozlohou 147 m2 s kapacitou až 11 lôžok, vybavený vnútorným krbom a biliardom. Súčasťou každého apartmánu je spoločenská miestnosť s televízorom spojená s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou, WiFi pripojenie na internet a balkón s nádherným výhľadom na okolité hory.

Stravu si môžu naši hostia doobjednať formou raňajok alebo polpenzie vo vedľajšom v Clubhoteli Nezábudka , Hoteli Meander a Hoteli Sosna***. V dosahu 5 minút od ubytovania je stanica Tatranskej električky na Štrbské Pleso.

Apartmánový dom má výbornú východiskovú polohu pre prežitie pestrej letnej ale aj zimnej dovolenky. V jeho blízkosti sú turistické chodníky vo Vysokých Tatrách,Ski Centrum Vysoké Tatry - Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Nízke Tatry - Jasná, Belianské Tatry,aquapark AquaCity Poprad,Tatralandia, Bešeňová, Golf,jaskyne. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Vysokých Tatrách.

Ponúkame Vám

nadštandardné ubytovanie v moderne zariadených priestranných apartmánoch so zaručeným komfortom bývania pre 29 osôb.

Patris****

má výbornú východiskovú polohu pre prežitie pestrej letnej ale aj zimnej dovolenky. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Vysokých Tatrách.

Lokalita

location

Apartmány sa nachádzajú v tichej časti obce Tatranská Štrba v srdci krásnej prírody Vysokých Tatier, len 8 km od Štrbského Plesa.

top